Raktáros könnyű fizikai munkára!

Új termékkörünk sikeres értékesítéséhez budai kirendeltségünkre RAKTÁROS munkatársat keresünk.

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • webáruházas értékesítéshez kapcsolódó raktári előkészítő feladatok
  • megrendelt dobozos termékek csomagolása, szállításra történő előkészítése
  • beérkező termékek betárazása illetve árukiadása
  • könnyű fizikai munkavégzés

Amit várunk:

  • középiskolai végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány)
  • raktáros munkakörben szerzett tapasztalat
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • átlátható, biztos jövedelem, bér és juttatások
  • tervezhető munkarend, egy műszakban
  • szabadságok kiadása szabályok szerint
  • stabil háttér
  • dolgos hétköznapok

Előnyt jelent:

  • készletgazdálkodó programokban való jártasság
  • érvényes targonca vezetői engedély és gyakorlat

Jelentkezzen most!

Fényképes önéletrajzát várjuk:

karrier@lambda.hu

Szeép-Pataki Katalin
HR vezető

1117 Budapest, Hengermalom út 47/a.